Serum VECTICELL®

Zainspirowani rynkiem i potrzebami naszych klientów, stworzyliśmy linię unikalnych produktów serum, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Różnorodność zastosowanych substancji aktywnych pozwala na stworzenie pełnej linii kosmetyków profesjonalnych, które pozwolą klientkom na przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu w zaciszu własnego domu. Jest to również doskonały koncept na uzupełnienie linii kosmetyków już stworzonych na bazie składników VECTICELL®.

Przeciwtrądzikowy

Doskonałe nawilżenie i złagodzenie stanów zapalnych skóry

Rozjaśnianie i likwidacja przebarwień

Intensywne nawilżanie

Odżywczy koktajl witaminowy

Przeciwdziałanie starzeniu

Wzmocnienie włosów i paznokci

Antycellulitowa synergia trzech składników aktywnych

Opakowania

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom różnorodne opakowania. Współpracujemy z czołowymi, europejskimi dostawcami opakowań kosmetycznych. Posiadamy własną linię do konfekcji/ rozlewu produktów w ampułki o pojemności 2 ml. We współpracy z klientem możemy również przygotować opakowania zewnętrzne – przekaż nam swój pomysł, a my go zrealizujemy.

Wprowadzenie na rynek nowej linii jest zawsze wyzwaniem, dlatego staramy się być w pełni elastyczni dla naszych klientów. Minimalna produkcja dla ampułek (z brandingiem klienta) to 3 000sztuk. Serum
w butelkach produkujemy od 1 000 sztuk. Nasz wykwalifikowany dział R&D może również opracować produkt w oparciu o pomysły klienta -podziel się nimi z nami, a myje zrealizujemy.