Produkty do dezynfekcji COVIREX® i COVIDEZ®

SyVento rozpoczęło produkcję i wprowadziło na rynek żel do dezynfekcji rąk COVIREX® oraz płyn COVIDEZ® o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym potwierdzonym rejestracją w URPL.

Przebadany dermatologicznie produkt do dezynfekcji rąk wykazuje działanie bakteriobójcze (EN 1500) i wirusobójcze, uzyskał rejestrację w URPL. Żelowa forma środka do dezynfekcji wpływa na wolniejsze odparowanie etanolu, dzięki czemu oddziaływanie antybakteryjne i antywirusowe na powierzchnię jest dłuższe. Dodatkowo dzięki dodatkom takich substancji jak D-panthenol, witamina E czy gliceryna jest łagodny na skóry co potwierdziliśmy badaniami dermatologicznymi.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy również  produkt biobójczy do dezynfekcji rąk
i powierzchni (w tym powierzchni mających kontakt z żywnością) COVIDEZ®, który jest idealnym środkiem do stosowania w różnych gałęziach przemysłu.

COVIREX® zawiera:

  • d-panthenol - redukuje przesuszenie skóry na dłoniach, łagodzi podrażnienia i stany zapalne, poprawia funkcję bariery lipidowej,
  • gliceryna - natłuszcza, zmiękcza i łagodzi podrażnienia skóry, zapobiega jej rogowaceniu,
  • witamina E - nawilża i poprawia elastyczność, chroni przed degradacyjnym wpływem czynników zewnętrznych.

Produkt przebadany dermatologicznie

Folia indukcyjna pod nakrętką gwarantuje, że produkt nie był otwierany i jest zabezpieczony przed ewentualnymi zanieczyszczeniami.

Dystrybuowany w wygodnych opakowaniach:

  • 500 ml
  • 1000 ml
  • 5000 ml

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej