5 listopada 2021

SyVento zaoferowało pomoc w walce z koronawirusem

Mając na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo w czasie pandemii  SyVento zaoferowało pomoc w walce z koronawirusem. W 2021 roku nasza firma kontynuowała zeszłoroczną akcję darowizn żeli antybakteryjnych Covirex. Obdarowanych zostało kilkanaście podmiotów, w tym placówki udzielające świadczeń w związku z przeciwdziałaniem COVID-19.
Wśród obdarowanych wyróżnić można m.in. Fundację „Gramy do Końca”, Stowarzyszenie „Promyk”, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu, Ochotniczą Straż Pożarną w Grojcu oraz Miasto Oświęcim. Pomoc rzeczową otrzymały również jednostki, których głównym celem jest działalność lecznicza – Szpital Powiatowy w Oświęcimiu oraz Szpital Miejski w Tychach.

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej